KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534497

nr 1453 4497

Aldo Altomare

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, "Vasabron", Signerad. Olja på duk, 48x58, yttermått inklusive ram: 57x67 cm

Aldo Altomare, född 1923 i Bari, Italien, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 mars 2022
kl 18:51:42

Aldo Altomare

Läs mer om Aldo Altomare